Trzy twarze Hanowa

Trzy twarze Hanowa

Każda kobieta jest inna, każda piękna i fascynująca. Podobnie jest z liniami damskich zegarków Hanowa. Elena, Sophia i Marlene znacznie różnią się od siebie, jednak mają wspólny mianownik: są stylowe, kobiece i świetnie zaprojektowane.

Hanowa to marka stworzona ponad 50 lat temu w Szwajcarii przez Hansa Noll’a i jego żonę, Elisabeth Wirz. W portfolio marki znajdują się trzy niezwykle ciekawe modele, które mają cechy wspólne – piękne kształty, dobre proporcje oraz przykuwający uwagę motyw drobnych kryształków. 

hanowa            
Marlene, Elena, Sophia

Marlene
To propozycja najbardziej ekstrawagancka, bogato zdobiona i przykuwająca uwagę. Jej okrągła koperta ma bezel wysadzony prawie pięćdziesięcioma połyskującymi kryształkami. Zastępują one także jedenaście indeksów godzinowych, wybijających się na polu jasnej, gładkiej tarczy. Bardzo ciekawie prezentuje się stalowa bransoleta z wyraźnie zarysowanymi ogniwami. Zegarki dostępne są w trzech szlachetnych zestawieniach kolorystycznych.

Elena
Te nieco spokojniejsze w designie zegarki wyróżniają się delikatną, geometryczną formą, na której tle zamocowano okrągłą tarczę. Taki zabieg projektowy podkreślono wyprofilowanym, skórzanym paskiem. Bezel zegarka bogato zdobiony jest kryształkami, które tworzą interesującą kompozycję cyferblatu wraz z rzymskim indeksem godziny dwunastej i indeksami liniowymi. Elena kusi wersjami kolorystycznymi, wśród których znajdziemy między innymi: spokojną, opartą na eleganckim beżu oraz energetyczne i wyrafinowane połączenie granatu i stali.

Sophia

To bardzo wyszukane, interesujące zegarki opierające swój styl na silnych motywach geometrycznych. Odnajdziemy je w kopertach eksponujących minimalistyczne w formie tarcze. Okrągłe koperty są dość masywne, co podkreśla skontrastowanie ich z wąskimi, skórzanymi paskami. Każdy pasek jest barwiony i pokryty charakterystycznym ornamentem. Zegarki Sophia są wyjątkowo eleganckie i znakomicie oddają kobiecy urok.