Zatańczymy? Zegarki LIU: JO z kolekcji Dancing

Zatańczymy? Zegarki LIU: JO z kolekcji Dancing

Piękne, zwiewne, dynamiczne, onieśmielające. Takie są kobiety w zmysłowym tańcu. Takie są też zegarki od LIU::JO z kolekcji Dancing. Naładują Cię pozytywną energią i sprawią, że rozbłyśniesz jak drogocenny klejnot, nie tylko na parkiecie. 

Liu:JOBracia Marchi to specjaliści w dziedzinie kobiecej mody. Ich marka posiada 250 butików na całym świecie, a twarzami kampanii zostają najpiękniejsze kobiety świata: Kate Moss czy Dree Hemingway. Projektanci stworzyli bardzo kobiece zegarki, których design przełamuje przyjęte kanony. 

Zegarki są zmysłowe, stylowe i napawają pozytywną energią. Podstawą tych modeli jest okrągła koperta z kilkumilimetrową, żłobioną otoczką. Na tarczy widnieje oznaczenie godziny 12 i 6 oraz logo marki. To, co czyni zegarki tak wyjątkowymi, to wypełnienie lunety kilkudziesięcioma drobnymi kryształkami. One tworzą charakter zegarków, zmieniają ich oblicze i wyróżniają na tle innych propozycji. Każdy układ kamieni jest niestały, co stanowi o niepowtarzalnym charakterze. Luneta nie jest wypełniona w całości, dzięki czemu kilka kamyków odłącza się od reszty, dając bardzo artystyczne i poetyckie wrażenie.

Dekoracja może składać się z kryształków w wielu intensywnych kolorach lub z monochromatycznych, przezroczystych. Spójność kompozycyjną zapewnia wykorzystanie ich w miejscu indeksów godzinowych. Dopełnieniem tego dzieła sztuki są masywne, stalowe bransolety lub barwione, skórzane paski. Jeden z modeli serii Dancing charakteryzuje się zestawieniem kolorów granatowego i złotego i dodatkowo dużym logo producenta na środku tarczy, które ułożono również z migoczących kamyków.

Liu:JO
Wybierz swój zegarek LIU::JO i ruszaj na… Dancing!